Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Kontakt

Lokalizacja Urząd Miasta i Gminy w Nowej Sarzynie
ul.Mikołaja Kopernika 1, 37-310 Nowa Sarzyna
Telefon Telefon:
+48 17 24 13 177
Fax Fax:
+48 17 24 13 111
E-mail

E-mail:
umig@nowasarzyna.eu

 

 

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 7.30 – 15.30

KASA w Urzędzie czynna:
Poniedziałek - Piątek: 7.30 – 14.00
(Przerwa w godz. 10:30 - 10:45

 

Elektroniczna Skrzynka Podawcza ePuap: /akk9rf7434/skrytka

 

RACHUNEK BANKOWY

Nadsański Bank Spółdzielczy

Nr 81 9430 0006 1000 1182 2000 0001

Działy

Urząd Stanu Cywilnego
  Kierownik: Katarzyna Kuczek
Telefon   Telefon
+48 17 241 3251
+48 17 241 31 77 wew. 005
E-mail E-MAIL
k.kuczek@nowasarzyna.eu
Referat Organizacyjny i Spraw Obywatelskich
  Kierownik: Joanna Misiak-Krawczyk
Telefon   Telefon
+48 17 241 31 77 wew. 209
E-mail E-MAIL
j.krawczyk@nowasarzyna.eu
Referat Budżetu i Finansów
  Kierownik: Joanna Konior
Telefon    Telefon
+48 17 241 31 77 wew. 205
E-mail E-MAIL
j.konior@nowasarzyna.eu
Referat Planowania i Gospodarki Komunalnej
  Kierownik: Barbara Zaleska
Telefon   Telefon
+48 17 241 31 77 wew. 326
E-mail E-MAIL
b.zaleska@nowasarzyna.eu




Referat Inwestycji i Gospodarki Gruntami
  Kierownik: Władysław Albrycht
Telefon   Telefon
+48 17 241 31 77 wew. 313
E-mail E-MAIL
w.albrycht@nowasarzyna.eu



Biuro Radców Prawnych
  Ryszard Kozub, Krzysztof Szczepankiewicz
Telefon   Telefon
+48 17 241 31 77 wew. 319
E-mail E-MAIL
r.kozub@nowasarzyna.eu
k.szczepankiewicz@nowasarzyna.eu




Biuro Rady Miejskiej
  Magdalena Czarny
Telefon   Telefon
+48 17 241 31 77 wew. 320
E-mail E-MAIL
m.czarny@nowasarzyna.eu



Wieloosobowe Stanowisko ds. Ewidencji Ludności i Dowodów Osobistych
  Patrycja Sarzyńska, Bernadeta Saj
Telefon   Telefon
+48 17 2413 252
+48 17 241 31 77 wew. 001
E-mail E-MAIL
p.sarzynska@nowasarzyna.eu
b.saj@nowasarzyna.eu



Stanowisko ds. Kadr
  Barbara Kasperek
Telefon   Telefon
+48 17 241 31 77 wew. 317
E-mail E-MAIL
b.kasperek@nowasarzyna.eu




Informatyk
  Wiesław Piechowski
Telefon   Telefon
+48 17 241 31 77 wew. 301
E-mail E-MAIL
w.piechowski@nowasarzyna.eu





Stanowisko ds. Leśnictwa, Obrony Cywilnej i Zarządzania Kryzysowego
  Marian Perlak
Telefon   Telefon
+48 17 241 31 77 wew. 218
E-mail E-MAIL
marian.perlak@nowasarzyna.eu



Wieloosobowe Stanowisko ds. Gospodarowania Odpadami Komunalnymi
  Joanna Kwaśniak
Telefon   Telefon
+48 17 24 13 478
E-mail E-MAIL
j.kwasniak@nowasarzyna.eu




Wieloosobowe Stanowisko ds. Promocji
  Emilia Wojtyna, Agnieszka Kopacz
Telefon   Telefon
+48 17 241 31 77 wew. 315
E-mail

E-MAIL
e.wojtyna@nowasarzyna.eu
a.kopacz@nowasarzyna.eu



Stanowisko ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych
  Anna Niedbała
Telefon   Telefon
+48 17 241 31 77 wew. 326
E-mail E-MAIL
a.niedbala@nowasarzyna.eu



Stanowisko ds. Zamówień Publicznych
  Dariusz Miazga
Telefon   Telefon
+48 17 241 31 77 wew. 303
E-mail E-MAIL
d.miazga@nowasarzyna.eu




Stanowisko ds. funduszy unijnych
  Teresa Klocek
Telefon   Telefon
+48 17 241 31 77 wew. 303
E-mail E-MAIL
t.klocek@nowasarzyna.eu



Wieloosobowe Stanowisko ds. Podatków i Opłat
  Jadwiga Szewc, Maria Konior-Siedlecka
Telefon   Telefon
+48 17 2413 102
E-mail E-MAIL
j.szewc@nowasarzyna.eu
m.siedlecka@nowasarzyna.eu



Redakcja strony internetowej i miesięcznika "Azalia"
  Piotr Sowa
Telefon   Telefon
+48 17 241 31 77 wew. 301
E-mail E-MAIL
p.sowa@nowasarzyna.eu




Inspektor Ochrony Danych Osobowych
  Agnieszka Frąk
Telefon   Telefon
+48 17 241 31 77 wew. 325
E-mail E-MAIL
iod@nowasarzyna.eu



Koordynator do spraw dostępności
  Bernadeta Saj
Telefon   Telefon
+48 17 241 31 77 wew. 002
E-mail E-MAIL
b.saj@nowasarzyna.eu



DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.