Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Burmistrz spotkał się z dawcami krwi

Honorowi Dawcy Krwi to wyjątkowa grupa, która swoim działaniem niesie pomoc innym. Na terenie naszej gminy od lat działa Miejsko – Gminny Klub Honorowych Dawców Krwi Polskiego Czerwonego Krzyża. Klub skupia nie tylko mieszkańców gminy Nowa Sarzyna, ale też innych okolicznych gmin. Chcąc podziękować za ofiarność, burmistrz Miasta i Gminy Andrzej Rychel, zaprosił dawców zrzeszonych w nowosarzyńskim klubie na uroczyste spotkanie, które zorganizowano w piątek, 9 lutego.

- W imieniu mieszkańców całej naszej gminy chciałbym podziękować Państwu za wielki dar, jakim jest oddawana przez Was krew. To wielkie poświęcenie, które zasługuje na najwyższe uznanie - mówił burmistrz Andrzej Rychel. 

Za aktywność wszystkim członkom klubu dziękował też prezes klubu HDK PCK Dariusz Madera. W swoim przemówieniu podkreślał wsparcie, jakim samorząd Miasta i Gminy Nowa Sarzyna otacza dawców krwi. Słowa podziękowania skierował również do zaproszonych na spotkanie sponsorów.

Galeria zdjęć

DSC_5348 DSC_5354 DSC_5358 DSC_5364 DSC_5367 DSC_5373 DSC_5376 DSC_5380 DSC_5385 DSC_5389 DSC_5396 DSC_5402 DSC_5408 DSC_5411 DSC_5419
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.