Miasto i Gmina Nowa Sarzyna

Burmistrz spotkał się z dawcami krwi

Honorowi Dawcy Krwi to wyjątkowa grupa, która swoim działaniem niesie pomoc innym. Na terenie naszej gminy od lat działa Miejsko – Gminny Klub Honorowych Dawców Krwi Polskiego Czerwonego Krzyża. Klub skupia nie tylko mieszkańców gminy Nowa Sarzyna, ale też innych okolicznych gmin. Chcąc podziękować za ofiarność, burmistrz Miasta i Gminy Andrzej Rychel, zaprosił dawców zrzeszonych w nowosarzyńskim klubie na uroczyste spotkanie, które zorganizowano w piątek, 9 lutego.

- W imieniu mieszkańców całej naszej gminy chciałbym podziękować Państwu za wielki dar, jakim jest oddawana przez Was krew. To wielkie poświęcenie, które zasługuje na najwyższe uznanie - mówił burmistrz Andrzej Rychel. 

Za aktywność wszystkim członkom klubu dziękował też prezes klubu HDK PCK Dariusz Madera. W swoim przemówieniu podkreślał wsparcie, jakim samorząd Miasta i Gminy Nowa Sarzyna otacza dawców krwi. Słowa podziękowania skierował również do zaproszonych na spotkanie sponsorów.

Galeria zdjęć

DSC_5348 DSC_5354 DSC_5358 DSC_5364 DSC_5367 DSC_5373 DSC_5376 DSC_5380 DSC_5385 DSC_5389 DSC_5396 DSC_5402 DSC_5408 DSC_5411 DSC_5419
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności