Miasto i Gmina Nowa Sarzyna

Zmiany w obsłudze interesantów w Urzędzie

W związku z gwałtownym wzrostem przypadków Covid-19 oraz zaleceniem pracy zdalnej w administracji publicznej, Urząd Miasta i Gminy od 24.01.2022 r. do 28.02.2022 r. nie będzie prowadził bezpośredniej obsługi interesantów.

Osobista wizyta w Urzędzie będzie możliwa tylko w przypadku realizacji zadań niezbędnych do zapewnienia pomocy obywatelom - w zakresie podstawowych usług publicznych (np. akty stanu cywilnego, meldunki, dowody) oraz innych ważnych spraw, których załatwienie w sposób zdalny nie jest możliwe.  

W celu umówienia bezpośredniej wizyty w Urzędzie, prosimy o wcześniejszy  kontakt telefoniczny lub mailowy z wydziałem merytorycznym zajmującym się Państwa sprawą.

Jednocześnie przypominamy, że w holu wejścia głównego do Urzędu ustawione są: SKRZYNKI PODAWCZE, w których można zostawić wnioski, deklaracje i dokumenty. Elektroniczne załatwianie niektórych spraw zapewnia także serwis www.obywatel.gov.pl.

W celu wejścia na teren Urzędu prosimy skorzystać z domofonu, umiejscowionego z lewej strony drzwi wejściowych.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności