Zmiana organizacji ruchu przez deptak nad Trzebośnicą
W związku z trwającą przebudową ul. 1 Maja w Nowej Sarzynie, informujemy, że do dnia 30 września 2026 r. wprowadzona została czasowa organizacja ruchu, umożliwiająca przejazd samochodami osobowymi przez deptak nad Trzebośnicą. Droga będzie otwarta wyłącznie w dni robocze, w godzinach od 14:00 do 16:00. W tym czasie ruch odbywać się będzie jednokierunkowo - wjazd od ul. Jana Pawła II (pomiędzy garażami a torami kolejowymi), a wyjazd na drogę gminną w okolicy mostu w Rudzie Łańcuckiej. Prosimy o zachowanie ostrożności oraz stosowanie się do oznakowania.

