Miasto i Gmina Nowa Sarzyna

Za nami wakacyjny piknik w Łętowni

Powoli dobiega końca cykl Muzyczne Lato w Mieście i Gminie Nowa Sarzyna. Przedostatnie wydarzenie odbyło się 15 sierpnia w Łętowni i jak zawsze przyciągnęło tłumy miłośników dobrej zabawy.

Organizatorzy przygotowali moc atrakcji. Na stadionie Advit-u na plenerowej scenie prezentowali się miejscowi artyści, w tym zespół wokalno – instrumentalny z Łętowni, Koło Gospodyń Wiejskich z Wólki Łętowskiej oraz KGW w Łętowni, które zaprosiło widzów nie tylko na mini recital, ale też pełen humory skecz. Liczne grono odbiorców przed scenę przyciągnęła Sylwia Piotrowska. Utalentowana artystka wystąpiła wspólnie z bratem Krzysztofem. 

Największą gwiazdą był jednak zespół Milano. Hit „O tobie kochana” śpiewał cały stadion. 

Oprócz atrakcji na scenie, na przybyłych czekała strefa gastro, dmuchańce i stoiska z zabawkami. Każdy przybyły z pewnością znalazł coś dla siebie. 

Galeria zdjęć

DSC_5208 DSC_5220 DSC_5227 DSC_5230 DSC_5233 DSC_5237 DSC_5243 DSC_5256 DSC_5263 DSC_5271 DSC_5281 DSC_5301 DSC_5319 DSC_5379 DSC_5384 DSC_5386 DSC_5389 DSC_5396 DSC_5436 DSC_5443 DSC_5450 DSC_5569 DSC_5655 DSC_5662 DSC_5692 DSC_5717
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności