Miasto i Gmina Nowa Sarzyna

Za nami gminny Turniej Siatkówki Plażowej

W niedzielę, 18 sierpnia, na boiskach do siatkówki plażowej znajdujących się na terenie kompleksu rekreacyjnego w Nowej Sarzynie rozegrano zacięty bój o prym wśród męskich i kobiecych drużyn w siatkówce plażowej. 

Zawody, których organizatorem były Miasto i Gmina Nowa Sarzyna oraz PHU Sarzyna, a koordynatorem Rafał Potaczała, przyciągnęły zawodników z całej gminy. Pierwsze mecze rozegrano tuż po godz. 9. Jako pierwsi rywalizowali panowie. W sumie w turniejowe szranki stanęło 9 męskich drużyn. Mecz finałowy pomiędzy zespołem z Judaszówki, a Sarzyną Sp. z o.o. zakończył się o godz. 14. 

Chwilę później w zaciętej rywalizacji zmierzyły się panie. Naprzeciw siebie stanęły Złotka i Sarzynianki. Zdecydowanie w tej kategorii zwyciężyły Złotka. 

A oto jak przedstawia się cała klasyfikacja generalna turnieju:

Mężczyźni:
1. Judaszówka i Przyjaciel
2. Sarzyna Sp. z o.o.
3. Sami Swoi 
4. Osiedle
5. JRG Nowa Sarzyna
6. Leśna Street
7. Advit Łętownia
8. Advit Ruda Sarzyńska
9. Młodziki NS

Kobiety:
1. Złotka
2. Sarzynianki

MVP (najbardziej wartościowy gracz): Tomasz Tudryn, Elżbieta Janeczko
Wyróżniający się zawodnicy turnieju: Dominika Kułacz, Rafał Potaczała, Tomasz Miś i  Józef Piechowski

Galeria zdjęć

DSC_5748 DSC_5752 DSC_5756 DSC_5762 DSC_5774 DSC_5780 DSC_5791 DSC_5793 DSC_5800 DSC_5804 DSC_5817 DSC_5832 DSC_5834 DSC_5839 DSC_5843 DSC_5858 DSC_5865 DSC_5867 DSC_5875 DSC_5882 DSC_5885 DSC_5889 DSC_5897 DSC_5900 DSC_5902 DSC_5904 DSC_5914 DSC_5919 DSC_5931 DSC_5934 DSC_5939 DSC_5941 DSC_5944 DSC_5953 DSC_5964 DSC_5968 DSC_5979 DSC_5983 DSC_5992 DSC_5998 DSC_6003 DSC_6013 DSC_6026
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności