Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Mistrzostwa Europy Karate Kyokushin w Turcji

W dniach 24-26.05.2024r. w miejscowości Düzce w Turcji odbyły się 7. Mistrzostwa Europy Karate Kyokushin organizacji World Kyokushin Budokai (WKB). W turnieju wzięło udział ponad 600 zawodników z 18 krajów t.j.: Armenii, Francji, Holandii, Hiszpanii, Iranu, Łotwy, Niemiec, Polski, Rumunii, Szwajcarii, Turcji, Wielkiej Brytanii, Węgier, Włoch, Ukrainy oraz gościnnie z Libanu, Kazachstanu i Maroko. Turniej stał na bardzo wysokim poziomie sportowym, wszystkie walki odbywały się według pełnych przepisów japońskich (dozwolone wszystkie kopnięcia). W pierwszym dniu mistrzostw rozegrano konkurencję kata (układ formalny). Podczas drugiego dnia we wszystkich kategoriach wiekowo-wagowych rozegrano konkurencje kumite (walka).

W Mistrzostwach wzięła udział ośmioosobowa reprezentacja Leżajski Klub Kyokushin Karate.

Rewelacyjnie w tym turnieju zaprezentowała się Aleksandra Koszałka – zawodniczka naszego Klubu po trzech wygranych pojedynkach zdobyła srebrny medal. Podopieczna Shihan Dariusza Burdy w drodze do finału pokonała dwie zawodniczki z Kazachstanu i jedną z Turcji. Nie powiodło się pozostałym zawodnikom naszego klubu, którzy po bardzo wyrównanych i trudnych walkach z wymagającymi przeciwnikami swój udział zakończyli w ćwierćfinale Mistrzostw. W turnieju uczestniczyli zawodnicy Wojciech Rychel, Filip Baran, Michał Kuryś, Stanisław Stachula , Jakub Woźny, Patrycja Kręcidło i Nikola Jaśkiewicz.

Shihan Dariusz Burda: „Naszym podopiecznym zabrakło naprawdę niewiele – bo tylko jednego wygranego pojedynku do upragnionego medalu. W swoich przegranych pojedynkach trafili na bardzo dobrych i wymagających przeciwników z Kazachstanu i Armenii.” Kierownikiem ekipy był shihan Dariusz Burda, a w roli sekundantów wystąpili senpai Wiesław Kuryś i Piotr Kręcidło.

Serdeczne podziękowania „Domo Arigato” kierujemy do wszystkich Darczyńców, bez których wyjazd na Mistrzostwa Europy do Turcji byłby niemożliwy. Z całego serca dziękujemy, za przekazane środki „Jesteście Wielcy” – Urząd Miasta i Gminy Nowa Sarzyna, Urząd Miasta i Gminy Rudnik nad Sanem, Urząd Gminy Kuryłówka, Powiat Leżajski, Miasto Leżajsk, Zakład Produkcyjno Remontowo-Handlowy, Szewczyk Wiesław, GProjekt Grzegorz Pilawski, Ryszard Turasz, SMB Lucyna Serafin Sp.j, FHB Janik Sp.z o.o., Andrzej Edyta Moskot, Beata i Dariusz Szydło, FHU BIK Krystyna Partyka, Tutka Capital Group Sp. z o.o., Dariusz Rudziński Anex Meble na Wymiar, Sąsiedzi Jakuba Woźnego – jednego z zawodników, DOM TECH Rudnik nad Sanem, Mirosław Ozga Raniżów, WIKTRANS Rudnik nad Sanem, FHUP SanTech Krzysztof Ożóg Nowa Sarzyna, Ewa Bigos Rudnik nad Sanem, Dawid Bigos, Natalia Tasior stomatologia Łętownia.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.