Juniorzy Azalii zdobyli Puchar Burmistrza
W środę 24 czerwca na boisku Orlik MOSiR w Nowej Sarzynie odbył się Turniej Piłkarski Juniorów o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Nowa Sarzyna. W sportowej rywalizacji udział wzięło pięć drużyn: Unia Nowa Sarzyna, Azalia Wola Zarczycka, Advit Łętownia, Francesco Jelna oraz KS Sarzyna.
Po emocjonujących spotkaniach i wielu piłkarskich emocjach zwyciężyła zdecydowanie drużyna Azalii Wola Zarczycka, drugie miejsce zajęła KS Sarzyna, trzecie Unia Nowa Sarzyna, czwarte Francesco Jelna, a piąte Advit Łętownia. Królem strzelców turnieju został Paweł Smycz z Azalii Wola Zarczycka.
Pamiątkowe dyplomy i puchary najlepszym drużynom wręczyli: prezes MZKS Unia Nowa Sarzyna Mariusz Michalec oraz animator Orlika Zdzisław Baran. Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwał sędzia Jan Tarnawski.
Fotorelacja na naszym Facebooku:

