Miasto i Gmina Nowa Sarzyna

Ulicami Nowej Sarzyny przeszedł Orszak Trzech Króli

6 stycznia, w uroczystość Objawienia Pańskiego, parafianie z Nowej Sarzyny i Rudy Łańcuckiej wzięli udział Orszaku Trzech Króli. Pochód wyruszył spod Kościoła, a zakończył się pokłonem Trzech Mędrców przy Szopce Bożonarodzeniowej na placu przed UMiG.

Galeria zdjęć

DSC_1229 DSC_1232 DSC_1236 DSC_1237 DSC_1240 DSC_1245 DSC_1248 DSC_1256 DSC_1259 DSC_1262 DSC_1264 DSC_1266 DSC_1267 DSC_1270 DSC_1272 DSC_1273 DSC_1279 DSC_1280 DSC_1282 DSC_1285 DSC_1291 DSC_1292 DSC_1294 DSC_1297 DSC_1298 DSC_1299 DSC_1302 DSC_1305 DSC_1312 DSC_1313 DSC_1314 DSC_1315 DSC_1317 DSC_1324 DSC_1325 DSC_1329 DSC_1331 DSC_1335 DSC_1337 DSC_1340 DSC_1347 DSC_1348 DSC_1350 DSC_1351 DSC_1352 DSC_1356 DSC_1361 DSC_1369 DSC_1375
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności