Miasto i Gmina Nowa Sarzyna

Przedszkolaki z „Jedyneczki” ze świątecznymi życzeniami

przedszkolaki z przedszkola jedyneczka w nowej sarzynie z opiekunkami i burmistrzem andrzejem rychlem

W poniedziałkowy poranek, 15 grudnia,  Urząd Miasta i Gminy w Nowej Sarzynie wypełnił się radosną, świąteczną atmosferą. Z pięknymi życzeniami bożonarodzeniowymi oraz noworocznymi odwiedziły nas dzieci z Przedszkola Samorządowego „Jedyneczka” w Nowej Sarzynie.

Mali goście przekazali świąteczne życzenia na ręce Burmistrza Miasta i Gminy Nowa Sarzyna – Andrzeja Rychla, sprawiając wiele radości i wzruszeń. Dziękujemy za ten wyjątkowy gest, uśmiechy oraz serdeczną atmosferę, którą dzieci wniosły do naszego urzędu.

Życzymy wszystkim przedszkolakom, ich rodzicom i wychowawcom spokojnych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności