Miasto i Gmina Nowa Sarzyna

Pasowanie na uczniów w Szkole Podstawowej w Tarnogórze

17 października 2022 r. - to szczególna data dla uczniów I klasy ze Szkoły Podstawowej w Tarnogórze, którzy złożyli ślubowanie i zostali pasowani na uczniów przez dyrektora Piotra Zawieruckiego. W tej uroczystej chwili dzielnym pierwszoklasistom towarzyszyli rodzicie, starsi koledzy oraz burmistrz Andrzej Rychel, który obdarował ich upominkami w postaci szkolnych przyborów. Społeczność szkolna podziękowała także wszystkim nauczycielom z okazji niedawnego Dnia Edukacji Narodowej.

Galeria zdjęć

DSC_8661 DSC_8664 DSC_8666 DSC_8671 DSC_8681 DSC_8683 DSC_8684 DSC_8688 DSC_8690 DSC_8691 DSC_8696 DSC_8698 DSC_8700 DSC_8702 DSC_8707 DSC_8716
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności