Miasto i Gmina Nowa Sarzyna

Pasowanie na uczniów w SP w Nowej Sarzynie

16 października br. uroczyste ślubowanie i pasowanie na uczniów odbyło się w Szkole Podstawowej w Nowej Sarzynie, gdzie naukę w dwóch klasach podjęło 48  uczniów. W tej wyjątkowej i wzruszającej chwili pierwszoklasistom towarzyszyli rodzice, wychowawczynie Joanna Zawadzka i Katarzyna Michta-Ożóg, dyrektor szkoły Andrzej Kusiak oraz burmistrz Andrzej Rychel, który wręczył uczniom teczki z przyborami szkolnymi na dobry start szkolny. Uczniowie zaprezentowali wspaniały program artystyczny, a za swoje występy otrzymali zasłużone brawa i gratulacje od licznie zgromadzonych gości. Wśród nich byli także ich wychowawcy z miejskich przedszkoli.

Galeria zdjęć

DSC00432 DSC00455 DSC00456 DSC00460 DSC00466 DSC00468 DSC00472 DSC00476 DSC00486 DSC00493 DSC00494 DSC00502 DSC00508 DSC00511 DSC00513 DSC00516 DSC00528 DSC00530 DSC00531 DSC00555 DSC00576 DSC00605 DSC00607 DSC00614 DSC00618 DSC00621 DSC00648 DSC00679 DSC00707 DSC00733 DSC00775 DSC00832 DSC00866 DSC00873
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności