Miasto i Gmina Nowa Sarzyna

Noc Muzeów 2026 w Muzeum Ziemi Leżajskiej

Plakat zapraszający na Noc Muzeów 2026 w Muzeum Ziemi Leżajskiej. Wydarzenie odbędzie się 16 maja o godzinie 18:00. W programie koncert „Broadway na dworcu wspomnień” na scenie plenerowej oraz bezpłatne zwiedzanie wystaw do północy. Na zdjęciu artyści Teatru Muzycznego Broadway.

Muzeum Ziemi Leżajskiej zaprasza na tegoroczną Noc Muzeów, która odbędzie się w sobotę, 16 maja 2026 r.

W programie: koncert “Broadway na dworcu wspomnień” w wykonaniu Teatru Muzycznego Broadway z GOK Gminy Leżajsk przy akompaniamencie zespołu instrumentalnego.

Wystąpią w składzie: Mariola Bosak, Katarzyna Kasperek, Monika Szpunar - śpiew, Stanisław Osip - akordeon i klawisze, Bogusław Rup - kontrabas i gitara basowa, Franciszek Kostek - klarnet i fortepian, Roman Szpilka - gitara, Zbigniew Wojnar - perkusja oraz Julia Rubin - skrzypce.

W repertuarze m.in. utwory Maryli Rodowicz, Stanisławy Celińskiej, zespołu Skaldowie, Edith Piaf, Hanny Banaszak czy Seweryna Krajewskiego.

Rozpoczęcie koncertu o godzinie 18.00 na scenie plenerowej przed Muzeum Ziemi Leżajskiej.

Ponadto bezpłatne zwiedzanie wszystkich wystaw stałych oraz czasowych od godz. 18.00 do godz. 24.00

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności