Miasto i Gmina Nowa Sarzyna

Nagrody Burmistrza dla najlepszych uczniów przyznane!

21 czerwca br. burmistrz Andrzej Rychel wręczył nagrody uczniom szkół podstawowych z terenu naszej gminy oraz I Liceum Ogólnokształcącego w Nowej Sarzynie, którzy w bieżącym roku szkolnym osiągnęli bardzo dobre wyniki w nauce i zachowaniu. Nagroda przyznawana jest dla jednego ucznia z klas IV-VIII i I LO z każdej ze szkół, a swojego laureata wybiera samodzielnie każda z placówek. 

Lista nagrodzonych: 
Aleksandra Cebula, kl. IIIb - I Liceum Ogólnokształcącego  w Nowej Sarzynie
Ewa Wiatr, kl. VIIIa - Szkoła Podstawowa w Nowej Sarzynie
Patrycja Chorostecka, kl. VIII - Szkoła Podstawowa w Jelnej
Sebastian Kostyra, kl. VIIIb - Szkoła Podstawowa w Woli Zarczyckiej
Marta Bąk, kl. VIII - Szkoła Podstawowa w Tarnogórze
Oliwier Kopacz, kl. VIII - Szkoła Podstawowa w Łętowni
Wiktoria Ząbczyk, kl. VIII - Szkoła Podstawowa w Rudzie Łańcuckiej
Amelia Dec, kl. VIIIa, Szkoła Podstawowa w Sarzynie

Galeria zdjęć

DSC_5252 DSC_5256 DSC_5264 DSC_5267 DSC_5274 DSC_5278 DSC_5283 DSC_5290 DSC_5299 DSC_5303 DSC_5312 DSC_5319
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności