Miasto i Gmina Nowa Sarzyna

10. edycja "Sarzyńskich Pierożyc"

W niedzielę 20 listopada w Domu Kultury w Sarzynie odbyła się 10. edycja imprezy kulturalnej "Sarzyńskie Pierożyce", zorganizowane przez Stowarzyszenie Ludowe "Sarzynioki" i KGW w Sarzynie. Jubileusz uświetniły występy muzyczne KGW i kapeli "Sarzynioki", konkursy z nagrodami oraz degustacja pysznych sarzyńskich pierogów. Wśród przybyłych gości byli m.in. poseł Jerzy Paul, sekretarz Miasta i Gminy Danuta Pinderska, dyrektor CKiB Elżbieta Majewska oraz sołtys Jan Pinderski.

Galeria zdjęć

324A544 324A545 324A546 324A1635 324A1649 324A1658 324A1674 324A1708 324A1712 324A1722 324A1731 324A1738 324A1754 324A1756 324A1764 324A1774 324A1791 324A1798 324A1801 324A1823 324A1835
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności